Zabezpečovací systémy

Chcete se cítit v klidu a mít jistotu, že váš majetek zůstane ochráněn i v případě vaší nepřítomnosti? Zabezpečíme váš rodinný dům, byt, kancelář a okolní prostory pomocí moderního systému Jablotron 100+.
Zabezpečíme váš domov

Zabezpečíme a ochráníme váš rodinný dům, byt i kancelář před vniknutí cizích osob. Ochráníme vás a váš majetek před nebezpečím.

Používáme moderní systém Jablotron 100+. Dnes se Jablotron totiž nestará pouze o zabezpečení, ale řadu dalších automatizací, jako je vytahování rolet, otevírání vstupních dveří nebo bran a dalších. Nabízíme širokou škálu zapezpečovacích prvků a čidel (pohybová, okenní, kouřová, CO2 čidla, vodní a venkovní pohybové čidla).

Moderní technologie dokáže spoustu věcí vyřešit za vás. Díky jejím možnostem se nemusíte obávat o svůj majetek, ani o své blízké. Díky přehledné a jednoduché aplikaci v chytrém telefonu máte o všem důkladný přehled a vše lze jednoduše ovládat.

604 425 010
Tomáš Havlíček
604 765 969
Milan Havlíček – obchodní činnost

Plzeň – Jih, Západní Čechy

Kompletní zabezpečení domu a objektů

Proč právě nás?

Zajišťujeme širokou paletu elektroinstalačních a elektromontážních prací, poskytujeme profesionální služby a staráme se o pravidelnou údržbu. Pracujeme rychle a efektivně. Jsme časově flexibilní a spolehliví. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Malé i velké zakázky

Od výměny zásuvky po kompletní elektroinstalaci bytového domu – zvládneme vše.

Všechny potřebné zkoušky

Celý náš tým disponuje všemi potřebnými zkouškami, které nám ukládá zákon.

Realizace na klíč

Všude jsme na čas, realizaci provedeme bez zbytečných průtahů a ještě po sobě uklidíme.

Stále se vzděláváme

Vzděláváme se a učíme se nové postupy včetně nejnovějších trendů v inteligentní elektroinstalaci.

Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás a my se vám pokusíme co nejrychleji pomoci.