Centrální vysavače

Chcete se ve vašem bydlení posunout o další krok? Nabízíme Vám kompletní instalaci centrálních vysavačů. Námi léta prověřená značka Beam se hodí do každé domácnosti.
Centrální vysavače Beam = moderní řešení úklidu

Srdcem systému je jednotka centrálního vysavače s vertikálně pohyblivým filtrem z tkaniny GORETM. Jediné centrální vysavače na trhu s klinicky prokázaným snížením alergických obtíží.

Stačí pouhé zasunutí hadice do vysavačové zásuvky nebo zapnutí příslušenství a veškeré vysáté nečistoty mizí potrubím mimo uklízené prostory do jednotky centrálního vysavače. Díky centrálnímu vysavači odpadá tahání hlučného stroje a nepraktického kabelu.

604 425 010
Tomáš Havlíček
604 765 969
Milan Havlíček – obchodní činnost

Plzeň – Jih, Západní Čechy

Jak funguje centrální vysavač?

V interiéru stačí vložit vysávací hadici do zásuvky nebo spustit jeden z chytrých doplňků a nečistoty zmizí zabudovaným potrubním systémem v sací jednotce umístěné v garáži nebo technické místnosti.

A navíc je zbylý přefiltrovaný vzduch vyveden přes výfukovou klapku mimo váš dům. Žádný řvoucí vysavač, který vám dýchá na záda a
víří prach.

Proč právě nás?

Zajišťujeme širokou paletu elektroinstalačních a elektromontážních prací, poskytujeme profesionální služby a staráme se o pravidelnou údržbu. Pracujeme rychle a efektivně. Jsme časově flexibilní a spolehliví. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Malé i velké zakázky

Od výměny zásuvky po kompletní elektroinstalaci bytového domu – zvládneme vše.

Všechny potřebné zkoušky

Celý náš tým disponuje všemi potřebnými zkouškami, které nám ukládá zákon.

Realizace na klíč

Všude jsme na čas, realizaci provedeme bez zbytečných průtahů a ještě po sobě uklidíme.

Stále se vzděláváme

Vzděláváme se a učíme se nové postupy včetně nejnovějších trendů v inteligentní elektroinstalaci.

Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás a my se vám pokusíme co nejrychleji pomoci.