Přípojky nízkého napětí

Realizujeme přípojky NN včetně pojistkové skříně nebo elektroměrového rozvaděče Pomůžeme vám také s vyřízením administrativy s vaším dodavatelem.
Zajišťujeme

elektro@havlicek-elektro.cz

604 425 010
Tomáš Havlíček
604 765 969
Milan Havlíček – obchodní činnost

Plzeň – Jih, Západní Čechy

Jak vzniká elektrická přípojka?

Elektrická přípojka vzniká odbočením od rozvodného zařízení dodavatele elektrické energie směrem k odběrateli. Odbočení se vytvoří odbočením od spínacích prvků nebo přípojnic v elektrické stanici, vychází-li elektrická přípojka z elektrické stanice. Mimo elektrické stanice je za začátek elektrické přípojky považováno odbočení od venkovního nebo kabelového vedení.

Začátek elektrické přípojky

Elektrická přípojka začíná v elektrické stanici odbočením od přípojnic, přitom přípojnice jsou rozvodným zařízením dodavatele elektrické energie. Upevňovací prvky, svorky apod. jsou již součástí přípojky.

U venkovního vedení jsou vodiče hlavního vedení součástí zařízení dodavatele elektrické energie, včetně případného opěrného bodu (a to i v případě, že je tento bod zřízen současně s přípojkou).

Součástí přípojky je až svorka jakéhokoli provedení. U kabelového vedení je kabel součástí zařízení dodavatele elektrické energie. Odbočná spojka, ať je jakékoliv konstrukce, je již součástí přípojky.

Ukončení elektrické přípojky

Ukončení přípojky se nachází v přípojkové skříni.

Proč právě nás?

Zajišťujeme širokou paletu elektroinstalačních a elektromontážních prací, poskytujeme profesionální služby a staráme se o pravidelnou údržbu. Pracujeme rychle a efektivně. Jsme časově flexibilní a spolehliví. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Malé i velké zakázky

Od výměny zásuvky po kompletní elektroinstalaci bytového domu – zvládneme vše.

Všechny potřebné zkoušky

Celý náš tým disponuje všemi potřebnými zkouškami, které nám ukládá zákon.

Realizace na klíč

Všude jsme na čas, realizaci provedeme bez zbytečných průtahů a ještě po sobě uklidíme.

Stále se vzděláváme

Vzděláváme se a učíme se nové postupy včetně nejnovějších trendů v inteligentní elektroinstalaci.

Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás a my se vám pokusíme co nejrychleji pomoci.